Sipariş Henüz Gönderilmediyse

Cumartesi ve Pazar günleri hariç sabah 10:00 akşam 19:00 saatleri arasında +90 505 866 2768 numaralı telefondan arayarak siparişinizi iptal edebilirsiniz.

Sipariş Kargoya Teslim Edildiyse

Eğer faturanız kesilmiş ve siparişiniz kargoya verilmiş ise; iptal işlemi yukarıda belirtilen yöntem kullanılarak haber verildikten sonra ürünün faturası, kargo teslim belgesi ve ürünün kendisi adresimize eksiksiz ve sağlam olarak teslim edildikten sonra gerçekleştirilir.

Bu tür iptal işlemlerinde tüm kargo giderleri alıcıya aittir.

Ürün ve/veya Ürünlerin İade İşlemi

Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan, tahrip etmeden, bozmadan ve ürünü kullanmadan, yeniden satılabilir özelliğini bozmadan ve teslim tarihinden itibaren yedi (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz.

Cumartesi ve Pazar günleri hariç sabah 10:00 akşam 17:00 saatleri arasında +90 505 866 2768 numaralı telefondan arayarak ürün fatura no’sunu ve ilgili sipariş numaranızı bize bildirebilirsiniz.

Faturasız geri gönderilen, ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş ve benzer şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir.

Bu nedenle ürün teslimi sırasında gerekli görüyorsanız kargo görevlisi önünde paketi açarak kontrol ediniz.

Eğer bir sorun varsa (Eksik ürün, Hasarlı ürün gibi) lütfen kargo görevlisine durumu açık şekilde belirten tutanak tutturunuz.

Aksi taktirde sipariş eksiksiz ve sorunsuz olarak teslim edilmiş sayılacak ve daha sonraki şikayetler dikkate alınmayacaktır.

Müşterinin ürün/ürünleri iade etmesi veya alışverişinden vazgeçmesi halinde, eğer iade edilen ürün/ürünler iade şartlarına uygunsa şirketimize ulaştığı andan itibaren 5 (Beş) gün içerisinde kargo bedeli ürün/ürünlerin bedelinden düşülerek, geri kalan iade bedeli kadar tutar müşteriye iade edilir.

Kredi kartına iade bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu süre üzerinde şirketimizin herhangi bir etkisi yoktur ve tamamen bankanın tasarrufundadır.

Şirketimiz, üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve benzer durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Bu tür hallerde ürünün şirketimize gelişi ve geri dönüşü sırasındaki tüm kargo ücretleri müşteriye aittir.

Havale / EFT ile yapılmış ödeme iadeleri havalenin yapıldığı hesaba 3 iş günü içinde, kredi kartı iadeleri ise kartın ait olduğu banka hesabına 3 iş günü içinde yapılacaktır.

Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir.

Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir.

Siparişinizle ilgili tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir.

Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

Önemli Hatırlatma

Teslimat sırasında tespit edilen hasarlı veya bozuk ürünlerin geri gönderimi sırasında teslimatı yapan kargo firması (anlaşmalı firma olduğu için) tercih edilmelidir.

Başka kargo şirketleriyle gönderilen ürünlerin kargo ücretleri tamamen göndericiye aittir.

Aynı zamanda iade edilecek siparişe ait faturanın orijinalinin, tarafımıza eksiksiz ulaştırılması gerekmektedir.

İadesi ya da değişimi yapılmayacak ürünler

Yukarıdaki şartlara istisna olarak Hijyen koşulları ve insan sağlığı açısından iadesi ya da değişimi yapılmayacak ürünler listesi aşağıdaki gibidir;

Tıbbi çaylar, tentürler, maseratlar ve uçucu yağlar iadesi ve değişimi söz konusu değildir

Ayrıca butik üretim yapılmaktadır.